• https://www.facebook.com/bsgmedya@hotmail.com
 • https://www.twitter.com/bsgmedya@hotmail.com
BSGMEDYA TANITIM VİDEOSU

TANITIM

BİR KİTAP
ULUSAL GAZETELER
BASINDA 35. YILIMIZ

Çorum Belediyesi kültür-sanat etkinliklerini vatandaşlarla buluşturmaya devam ediyor. “Millet Bahçesi’nde Sinema Akşamları” 14-15 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek.

 1. BELEDİYEDEN AÇIK HAVA
 2. SİNEMA GÜNLERİ ETKİNLİĞİ
 3.  

 1. 10 Ağustos 2020
 2. Çorum Belediyesi kültür-sanat etkinliklerini vatandaşlarla buluşturmaya devam ediyor. “Millet Bahçesi’nde Sinema Akşamları” 14-15 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek.
 3.  
 4. Sıcak yaz akşamlarına keyif katmayı amaçlayan açık hava sinema günleri, 14 Ağustos’ta başlıyor. “Millet Bahçesi’nde Sinema Akşamları” adı altında düzenlenecek etkinlikte birbirinden güzel filmler açık havada izleyicisiyle buluşacak.
 5.  
 6. Konuyla ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, “Kültür-sanat konusunda da şehrimizde lokomotif olmaya devam ediyoruz. Geçtiğimiz haftalarda düzenlediğimiz “Arabalı Sinema Günleri” etkinliğimiz, hemşehrilerimizin büyük ilgi gösterdiği ve memnun kaldığı bir etkinlik olmuştu. Buna benzer bir etkinlikle yine hemşehrilerimizin karşısına çıkmaya hazırlanıyoruz.
 7.  
 8. Millet Bahçemizde düzenleyeceğimiz ve 2 gün sürecek “Millet Bahçesi’nde Sinema Akşamları” etkinliğimizde 1.gün “Neşeli Günler″, 2. gün ise “Türk İşi Dondurma” filmlerini hemşehrilerimizle buluşturacağız. 2 gün sürecek ve bu güzel Çorum akşamlarına renk katacak açık hava sinema etkinliğimize tüm hemşehrilerimizi davet ediyorum.”
 9. dedi.
 10.  
 11. MİLLET BAHÇESİ
 12. SİNEMA AKŞAMLARI
 13. PROGRAM AKIŞI
 14. 1.Gün
 15. 21:30 Neşeli Günler
 16. 2.Gün
 17. 21:30 Türk İşi Dondurma
 18. Etkinliğe katılan hemşehrilerimize mısır ve gazoz ikramı da yapılacaktır. /BSGMEDYAYorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın