• https://www.facebook.com/bsgmedya@hotmail.com
  • https://www.twitter.com/bsgmedya@hotmail.com
BSGMEDYA TANITIM VİDEOSU

BSGMEDYA
 
 
TANITIM

BİR KİTAP
ULUSAL GAZETELER
BASINDA 35. YILIMIZ

İYİ Parti Çorum İl Başkanı Bekir Özsaçmacı yanlış ekonomik politikalarla iktidarın vatandaşları yardıma muhtaç hale getirdiğini açıkladı.

  1.  
  2. MİLLETİMİZ O ACI
  3. REÇETEYİ İLİKLERİNE
  4. KADAR YAŞIYOR!
  5.  

 

18 Kasım 2020

İYİ Parti Çorum İl Başkanı Bekir Özsaçmacı yanlış ekonomik politikalarla iktidarın vatandaşları yardıma muhtaç hale getirdiğini açıkladı.

 

İYİ Parti Çorum İl Başkanı Bekir Özsaçmacı yaptığı açıklamada, “Emekli, dul, yetim, kıt kanaat geçime mecbur bırakılmış sabit gelirlilerin hanelerinde sefaletle baş başadırlar.

 

İktidar ister kabul etsin ister etmesin, Türk milleti bu iktidarın yanlış uygulamaları nedeniyle fukaralığa mâhkum edilmiş, yardıma muhtaç hale getirilmiştir.

Sokaklarda yandaşlardan gayri halinden memnun olan bir tek vatandaşa dahi rastlayabilmek mümkün değildir. Hükûmet, Türkiye’yi darboğazdan çıkaracak doğru tedbirleri almak yerine, kendi yarattığı fukaralığı yöneterek bundan siyasi rant elde etmenin derdine düşmüştür”dedi.

 

19 yıldır, her yıl yeniden uçan ekonominin geldiği nokta acı reçete uygulamak olduğu belirtilmektedir.

 

'Milletimiz o acı reçeteyi, zaten çok uzun zamandır iliklerine kadar yaşıyor.' ifadesinde bulunan Özsaçmacı, “Daha dövizdeki artıştan, vergi avantajlarından ceplerine girecekleri söylemiyorum bile…

Vatandaşa acı reçete, yandaşa milyarlar. Pandeminin ilk gününden beri, 83 milyon vatandaşın cebine doğrudan koydukları para 10 milyar lira.

Bu dar günlerde, tek bir yandaşın cebine koydukları kâr 9 milyar lira.

El insaf. Ayıptır, günahtır. O parayı kim ödeyecek?

O parayı millet ödeyecek, millet!

 

Akılları sıra bu acı reçeteyi, reform yapıyoruz diye millete yutturacaklar. Ne var ki, uzun zamandır millete uzak, milletin derdine sağır oldukları için, farkında olmadıkları bir şey var:

Milletimiz o acı reçeteyi, zaten çok uzun zamandır iliklerine kadar yaşıyor.

Maaşlarında yaşıyor.

Çarşıda yaşıyor, pazarda yaşıyor.

İşsiz evlatlarının hüzün dolu bakışlarında yaşıyor. Siftahsız geçen günlerde yaşıyor.

Binlerce kişiye ekmek veren kapılara, kilit vurulduğunda yaşıyor.

Onlar için yeni olabilir ama o acı reçete, milletimize reva gördükleri hayatın ta kendisi” açıklamalarında bulundu. /BSGMEDYA
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın