• https://www.facebook.com/bsgmedya@hotmail.com
 • https://www.twitter.com/bsgmedya@hotmail.com
BSGMEDYA TANITIM VİDEOSU

BSGMEDYA
 
 
TANITIM

BİR KİTAP
ULUSAL GAZETELER
BASINDA 35. YILIMIZ

19. Dönem Çorum Milletvekili Adnan Türkoğlu, Çorum'da hastaların ilçelere sevk edildiğini hatırlatarak, kapatılan eski Devlet Hastanesi'nin acilen açılması gerektiğini söyledi.

 1.  
 2. ÇORUMLU HALKININ 'SESİ' OLDU !
 3.  

 1. 19. Dönem Çorum Milletvekili Adnan Türkoğlu, Çorum'da hastaların ilçelere sevk edildiğini hatırlatarak, kapatılan eski Devlet Hastanesi'nin acilen açılması gerektiğini söyledi.
 2.  "Allah'ınızı seviyorsanız eski başhekimlik tarafını bari açın" diyen Türkoğlu, hastaların ilçelere sevk edilmesine rağmen 'İlçelerdeki doktor sayısı yeterli mi?' diye sordu.
 3.  
 4.  
 5. BEN 45 YILLIK MİMAR
 6. OLARAK SÖYLÜYOR
 7. VE VİCDAN AZABI ÇEKİYORUM..!
 8.  
 9. Kendisinin 45 yıllık mimar olduğunu ve Çorum'da yapılan bütün kamu binalarını teknik ve mimari yönden bildiğini ifade eden Türkoğlu, "Oraya çürük raporu veren teknik arkadaşlar ya bilgisiz veya emrivaki olarak imzalamışlardır. Bu bir hainliktir. Ben 45 yıllık mimar olarak söylüyor ve vicdan azabı çekiyorum" dedi.
 10.  

 1. Çorum Valiliği binası başta olmak üzere kentteki birçok kamu kurum binasının kapatılan Devlet Hastanesi ile aynı dönemde inşa edildiğini hatırlatan Türkoğlu, "Eğer eski Devlet Hastanesi çürükse o zaman kentteki eskiden kalan bütün kamu binaları çürüktür. Ama en azından eski hastanedeki yeni inşa edilen kısımları halkın hizmetine açılabilir. Çürük kısımlarda ise daha sonra güçlendirme çalışması yapılır" şeklinde konuştu.
 2. Türkoğlu, Çorum Milletvekilleri ve idarecilere seslenerek, yetkilileri göreve çağırdı.
 3.  

 1.  
 2. #bsgmedya #çorum #haber #sondakika #turkiye #medya #bağımsız #gündem #sorumlu #özgür #özgürdüşünceplatformu #alacahüyük #sungurlu #osmancık #mecitözü #boğazkale #oğuzlar #kargı #laçin #dodurga #ortaköy #bayat #uğurludağ #iskilip #alaca #hattuşa #çorum #eskivekildençağrı #çorumbsgmedya
 3.  Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın