• https://www.facebook.com/bsgmedya@hotmail.com
  • https://www.twitter.com/bsgmedya@hotmail.com
BSGMEDYA TANITIM VİDEOSU

BSGMEDYA
 
 
TANITIM

BİR KİTAP
ULUSAL GAZETELER
BASINDA 35. YILIMIZ

CHP Çorum Merkez İlçe Başkanı Ulaş Tokgöz ve CHP Merkez İlçe Sekreteri Kemal Kılıç, ortak bir basın açıklaması yaptı.

  1.  
  2. TEHDİT MEKTUBUNU
  3. NEFRETLE KINIYORUZ!
  4.  

19 Kasım 2020

CHP Çorum Merkez İlçe Başkanı Ulaş Tokgöz ve CHP Merkez İlçe Sekreteri Kemal Kılıç, ortak bir basın açıklaması yaptı.

CHP Çorum Merkez İlçe Başkanı Ulaş Tokgöz ve CHP Merkez İlçe Sekreteri Kemal Kılıç'ın yaptığı ortak açıklamada, “Cumhuriyet Halk Partisi Çorum Merkez İlçe Örgütü olarak Genel Başkanımıza geçmişi karanlık olan zat tarafından yazılan tehdit mektubunu nefretle kınıyor ve protesto ediyoruz” denildi.

“Asla unutulmamalıdır ki Cumhuriyet Halk Partisi otellerde baronlar tarafından kurulan parti değil, savaş meydanlarında kurulmuş asırlık bir çınardır” ifadelerine yer verilen açıklamada, “Cumhuriyet Halk Partisi, kabadayılara pabuç bırakacak bir parti değildir.

Genel Başkanımıza nereden ve kimden gelirse gelsin hiçbir tehdidi kabul etmeyiz. Bunu herkes böyle bilsin. Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanını tehdit etmek Cumhuriyeti tehdit etmek demektir.

"2. Yüzyıla Çağrı" beyannamesinin 2.3 maddesinde net bir şekilde ve aynen ifade edildiği gibi; toplumsal barışın kalıcı hale getirilmesi için tüm terör örgütleri ve yeraltı suç örgütleriyle mücadele ödün vermeksizin sürdürülecektir. Hak, hukuk ve adaletten şaşmadan aklın ve bilimin kılavuzunda Cumhuriyet Halk Partisi Kuvveyi Milliye ruhu ile yoluna devam edecektir.

Hiç bir tehdit bizi yolumuzdan döndüremez. Bu yolda gücünü halktan alan Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun yanındayız” açıklamalarında bulunuldu. /BSGMEDYA

 
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın