• https://www.facebook.com/bsgmedya@hotmail.com
  • https://www.twitter.com/bsgmedya@hotmail.com

> Çorum’da Özgür Düşüncenin Buluşma Noktası ‘www.bsgmedya.com’ yayına başladığı 6 Kasım 2015 tarihinden bu yana özgürce yayınını sürdürmektedir. #Siz de gelişmelerden haberdar olmak arayışındaysanız, doğru yerdesiniz..  # bsgmedya haber sondakika #turkiye #medya #bağımsız #gündem #sorumlu #özgür #özgürdüşünceplatformu #çorumbsgmedya

CHP İl Başkanı Mehmet Tahtasız, tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Covid-19 virüsüne yakalandı

  1.  
  2. TAHTASIZ, EVİNDE
  3. KARANTİNA ALTINDA
  4.  

 

24 Nisan 2021

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çorum İl Başkanı Mehmet Tahtasız, tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Covid-19 virüsüne yakalandı.

CHP İl Başkanı Mehmet Tahtasız ve küçük kızının, yaptırmış oldukları Covid-19 testi pozitif çıktı. Bunun üzerine Tahtasız ailesi, 10 gün süreyle evinde karantina altına alındı.

Mehmet Tahtasız ve ailesinin 3 Mayıs’a kadar sürecek olan evlerinde izolasyon süreçleri başlarken, önemli bir şikayetlerinin bulunmadığı, sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

 

  1.  
  2. CHP YÖNETİMİ
  3. COVİD-19 TEDAVİSİNDE
  4.  

Bu arada CHP Merkez İlçe Başkanı Ulaş Tokgöz ile Merkez İlçe Başkan Yardımcısı Cafer Aşkın da evlerinde Covid-19 tedavisi görüyor.

 

 

Ayrıca CHP İl Sekteri Aydın Taşkın, eşi ve çocuğunun Covid-19 testinin pozitif çıkması üzerine temaslı olduğu gerekçesiyle evinde karantina altına alındı.

 

 

BSGMEDYA olarak; CHP İl Başkanı Tahtasız, Merkez İlçe Başkanı Tokgöz, İl Sekreteri Taşkın ve Merkez İlçe Başkan Yardımcısı Aşkın ailelerine geçmiş olsun der, acil şifalar dileriz.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

BSGMEDYA VİDEO

 
YAZI ÜRETİM A.Ş.
ULUSAL GAZETELER
NÖBETÇİ ECZANELER