• https://www.facebook.com/bsgmedya@hotmail.com
  • https://www.twitter.com/bsgmedya@hotmail.com

> Çorum’da Özgür Düşüncenin Buluşma Noktası ‘www.bsgmedya.com’ yayına başladığı 6 Kasım 2015 tarihinden bu yana özgürce yayınını sürdürmektedir. #Siz de gelişmelerden haberdar olmak arayışındaysanız, doğru yerdesiniz..  # bsgmedya haber sondakika #turkiye #medya #bağımsız #gündem #sorumlu #özgür #özgürdüşünceplatformu #çorumbsgmedya

Cumhuriyet Halk Partisi Çorum İl ve Merkez İlçe Başkanlığı, mübarek Ramazan ayı nedeniyle geçtiğimiz hafta, mahalle muhtarlarını tek tek ziyaret etti

 

  1. CHP’DEN MAHALLE
  2. MUHTARLARINA SOSYAL
  3. YARDIMLAŞMA ZİYARETLERİ
  4.  

24 Nisan 2021

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çorum İl ve Merkez İlçe Başkanlığı, mübarek Ramazan ayı nedeniyle geçtiğimiz hafta, mahalle muhtarlarını tek tek ziyaret ederek hem sorun ve taleplerini dinledi, hem de genel merkez, tüm parti yöneticileri ve hayırsever iş insanlarının katkılarıyla temin edilen sosyal yardımları ihtiyaç sahiplerine ulaştırdı.

CHP İl Başkanı Mehmet Tahtasız, Merkez İlçe Başkanı Ulaş Tokgöz, İl Kadın Kolları Başkanı Kamile Anar, İl Gençlik Kolları Başkanı Onur Topkül ve bazı parti yöneticileri, partinin sosyal yardımlarını mahallelerde ihtiyaç sahiplerine muhtarlar aracılığıyla ulaştırıldı.

CHP İl Başkanı Mehmet Tahtasız ve Merkez İlçe Başkanı Ulaş Tokgöz, Çorum halkının ve İslam aleminin Ramazan ayını tebrik ederek, bu mübarek ayın birlik ve beraberliğe, kardeşliğe, dayanışmaya, yardımlaşmaya vesile olmasını diledi.

 

  1. ‘ALAN EL İLE VEREN
  2. ELİ BULUŞTURUYORUZ’
  3.  

CHP olarak gerek koronavirüs salgını, gerekse mübarek Ramazan ayı nedeniyle hayırsever iş insanlarının katkısıyla sosyal yardımları artırarak devam ettirdiklerini ifade eden Tahtasız ve Tokgöz, alan el ile veren eli buluşturduklarını kaydetti.

CHP’li yöneticiler; Üçtutlar Mahallesi Muhtarı Mehmet Bölükbaş, Yavruturna Mahallesi Muhtarı Metin Kaşar, Ulukavak Mahallesi Muhtarı Hanefi Özdemir, Karakeçili Mahallesi Muhtarı Mehmet Aydın, Buharaevler Mahallesi Muhtarı Ümit Patıroğlu, Yeniyol Mahallesi Muhtarı Seydi Demiray, Bahçelievler Mahallesi Muhtarı Hasan Kızıltepe, Kale Mahallesi Muhtarı Ali Şahin, Gülabibey Mahallesi Muhtarı Hasan Belli, Mimarsinan Mahallesi Muhtarı Fevzi Şeker, Akkent Mahallesi Muhtarı Necip Güler, Çöplü Mahallesi Muhtarı Yılmaz Kılcı, Çepni Mahallesi Muhtarı Mehmet Şahinbaş, Kunduzhan Mahallesi Muhtarı Kadir Akçal ve Bayat Mahallesi Muhtarı Fikret Külcü’yü ziyaret etti.

Muhtarlar, mübarek Ramazan ayında ve koronavirüs salgını nedeniyle sıkıntılı günler yaşadığımız bu günlerde kendilerini unutmayan, hem sorunlarını dinleyen, hem de ihtiyaç sahibi mahalle halkına sosyal yardımlarını ulaştıran CHP İl Başkanı Mehmet Tahtasız, Merkez İlçe Başkanı Ulaş Tokgöz ve tüm partililere teşekkür ettiler.

Tahtasız ve Tokgöz ise her zaman muhtarların emrinde olacaklarını, muhtarlarla işbirliği içinde çalışmalar yapacaklarını bildirdi./BSGMEDYA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  1.  
  2. www.bsgmedya.comYorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

BSGMEDYA VİDEO

 
YAZI ÜRETİM A.Ş.
ULUSAL GAZETELER
NÖBETÇİ ECZANELER