• https://www.facebook.com/bsgmedya@hotmail.com
 • https://www.twitter.com/bsgmedya@hotmail.com

> Çorum’da Özgür Düşüncenin Buluşma Noktası ‘www.bsgmedya.com’ yayına başladığı 6 Kasım 2015 tarihinden bu yana özgürce yayınını sürdürmektedir. #Siz de gelişmelerden haberdar olmak arayışındaysanız, doğru yerdesiniz..  # bsgmedya haber sondakika #turkiye #medya #bağımsız #gündem #sorumlu #özgür #özgürdüşünceplatformu #çorumbsgmedya

Geçtiğimiz günlerde testleri pozitif olduğu için karantina altına alınan CHP'li 5 yöneticinin genel durumları iyiye gidiyor

 1.  
 2. CHP’DE 5 YÖNETİCİNİN
 3. TEDAVİLERİ DEVAM EDİYOR 
 4.  
 5.  

1 Mayıs 2021

CHP Çorum İl ve Merkez İlçe Yöneticilerinden 5 kişi Covid-19 tedavisi görüyor.

CHP’ Çorum İl örgütü yöneticilerin Covid-19 virüsüne yakalanması nedeniyle geçtiğimiz günlerde parti binası geçici bir süre kapatılmıştı.

CHP İl Başkanı Mehmet Tahtasız, Merkez İlçe Başkanı Ulaş Tokgöz, İl Sekreteri Aydın Taşkın, Merkez İlçe Başkan Yardımcıları Cafer Aşkın ile Seher Bayıral’ın izolasyon ve tedavi süreçleri devam ediyor.

 

 1. TAHTASIZ'IN
 2. GENEL DURUMU İYİ
 3.  

Edinilen bilgiye göre; Covid-19 testi pozitif çıkan CHP İl Başkanı Mehmet Tahtasız, bir süre evinde karantina altında bulunduktan sonra Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Tahtasız’ın genel sağlık durumunun iyi olduğu, kontrol ve tedavisinin doktor kontrolünde devam ettiği açıklandı.

 1. TOKGÖZ TEKRAR
 2. EVİNE DÖNDÜ..
 3.  

Merkez İlçe Başkanı Ulaş Tokgöz’ün şikayetlerinin artması ve durumunun ağırlaşması üzerine Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldığı, tedavisine burada devam edildiği, sağlık durumunun iyileşmesi üzerine tekrar evinde izolasyona devam ettiği öğrenildi.

 

 1.  
 2. AYDIN TAŞKIN,
 3. EVİNDE KARANTİNADA
 4.  

Bu arada bir süredir eşinin ve kızının testinin pozitif çıkması ve temaslı olduğundan dolayı evinde karantina altında bulunan CHP İl Sekreteri Aydın Taşkın’ın da son yapılan testi pozitif çıktı. Taşkın, 10 gün daha evinde karantina altında bulunacak.

 

 1. CAFER AŞKIN'IN
 2. SAĞLIK DURUMU İYİ
 3.  

Geçtiğimiz günlerde Covid-19 testi pozitif çıkan CHP Merkez İlçe Başkan Yardımcısı Cafer Aşkın, karantina sürecinin sona erdiğini belirterek, sağlık durumunun iyi olduğunu aktardı.

 

 1.  
 2. BAYIRAL'IN DA TEDAVİSİ
 3. EVDE DEVAM EDİYOR..
 4.  

Merkez İlçe Başkan Yardımcısı Seher Bayıral’ın da sağlık durumunun iyi olduğu, tedavisinin evinde devam ettiği öğrenildi.

BSGMEDYA olarak CHP’li yöneticilere geçmiş olsun der, acil şifalar dileriz.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

BSGMEDYA VİDEO

 
YAZI ÜRETİM A.Ş.
ULUSAL GAZETELER
NÖBETÇİ ECZANELER