• https://www.facebook.com/bsgmedya@hotmail.com
  • https://www.twitter.com/bsgmedya@hotmail.com

> Çorum’da Özgür Düşüncenin Buluşma Noktası ‘www.bsgmedya.com’ yayına başladığı 6 Kasım 2015 tarihinden bu yana özgürce yayınını sürdürmektedir. #Siz de gelişmelerden haberdar olmak arayışındaysanız, doğru yerdesiniz..  # bsgmedya haber sondakika #turkiye #medya #bağımsız #gündem #sorumlu #özgür #özgürdüşünceplatformu #çorumbsgmedya

Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, Çorum’da faaliyet gösteren gazete ve internet sitelerini ziyaretlerini sürdürüyor.

  1.  
  2. GAZETECİLERLE
  3. HOŞ BİR SOHBET
  4.  

Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, Çorum’da faaliyet gösteren gazete ve internet sitelerini ziyaretlerini sürdürüyor.

2 Mayıs Pazar akşamı Çorum Post bürosunda gerçekleştirilen ziyarette BSGMEDYA Genel Yayın Yönetmeni Nihat Karalar, Çorum Post Genel Yayın Yönetmeni Satılmış İnaç, Çorum Mercek Haber Genel Yayın Yönetmeni Kubilay Olcan ve Çorum Detay Haber Genel Yayın Yönetmeni Volkan Baş ile bir araya gelen Başkan Aşgın, yayın yönetmenleriyle yerel ve ülke gündemine dair sohbet etti.

Belediye Basın Birimi Sorumlusu Salih Karslıoğlu’nun da hazır bulunduğu ziyarette Başkan Aşgın, gazetecilerin talep ve sorunlarını da dinlerken ayrıca 3 Mayıs Dünya Basın Özgürlüğü Günlerini de kutladı./BSGMEDYA
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

BSGMEDYA VİDEO

 
YAZI ÜRETİM A.Ş.
ULUSAL GAZETELER
NÖBETÇİ ECZANELER