• https://www.facebook.com/bsgmedya@hotmail.com
  • https://www.twitter.com/bsgmedya@hotmail.com

Genel Başkanlığını Mustafa Sarıgül’ün yaptığı Türkiye Değişim Partisi (TDP) örgütlenme çalışmalarına devam ediyor.

  1.  
  2. ERENLER:BİZ SAĞ
  3. ELİMİZLE SOL ELİMİZİ
  4. BİRLEŞTİRİYORUZ
  5.  

 

11 Mayıs 2021

Genel Başkanlığını Mustafa Sarıgül’ün yaptığı Türkiye Değişim Partisi (TDP) örgütlenme çalışmalarına devam ediyor.

Bir çok ilde örgütlenmesini tamamlayan Türkiye Değişim Partisi (TDP) Çorum’da da örgütlenme çalışmalarına başladı. TDP Çorum İl Başkanlığına Engin Erenler getirildi.

 

 

Yetkilendirme yazısını TDP Genel Sekreteri Hasan Aydın'dan Engin Erenler, Türkiye Değişim Partisi’nin Atatürk ilkelerine bağlı, Cumhuriyet değerlerini geliştirip, güçlendiren, inançlara saygılı, laikliği her savunan, üretimi destekleyen, alınteri ve emeğin yanında olan bir parti olduğunu söyledi.

Erenler; ‘Türkiye Değişim Partisi, düşünce reformu yapan bir partidir. Parti olarak sağın ya da solun bekçisi değiliz. Biz sağ elimizle sol elimizi birleştiriyoruz. Türkiye sağcıydı, solcuydu, şu etnik kökendendi diyenlerden çok çekti. Vicdan, merhamet, ulusal birlik diyen bütün yurttaşlarımızı kucaklıyoruz.’ diye konuştu.

Daha önce 7 Haziran 2015 Seçimlerinde Merkez Parti’de Milletvekili Aday Adaylığı ve İyi Parti de de İl Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulunan Engin Erenler’in önümüzdeki günlerde örgütlenme çalışmalarına hız vereceği öğrenildi./BSGMEDYA
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

 
YAZI ÜRETİM A.Ş.
ULUSAL GAZETELER
NÖBETÇİ ECZANELER
BİR KİTAP