• https://www.facebook.com/bsgmedya@hotmail.com
  • https://www.twitter.com/bsgmedya@hotmail.com

KAMPANYA DESTEK ÇAĞRISI

BİR KİTAP

SER-KA ORGANİZASYON

Çorumlu Yazar Halil Gülez, kaleme aldığı kitapları ile yurdun en çok okunan edebiyatçılar listesinin başında yer alıyor.

  1. ÇORUMLU YAZAR
  2. HALİL GÜLEZ,
  3. BAŞKENT’TE ‘ONUR KONUĞU’
  4.  

 

20 Ekim 2021

Yıllar önce Mersin’e yerleşen hemşerimiz Yazar Halil Gülez, kaleme aldığı kitapları ile yurdun en çok okunan edebiyatçılar listesinin başında yer alıyor.

Çorum’da bir üsre gazetecilik de yapan Yazar Halil Gülez, Yılgınözü Platformu ve Özgür Sanatçılar Derneği ‘Sanat Buluşması’nın ‘Onur Konuğu’ olarak Ankara’ya davet edildi.

 

  1. ONUR KONUĞU OLACAK

23 Ekim Cumartesi günü yapılacak olan Sanat Buluşması etkinliğinde müzikleri ile Yavuz Canpolat, Aşık Ormani ( Mehmet Gül), Şiirleri ile Arzu Kök, Hürdoğan Aydoğdu, Özgür Ovacık, Zeynal Gül ve Araştırmacı Yazar İbrahim Bahadır yer alacak.

Nato Yolu Tek Mezar Hacı Bektaş Veli Parkı’nda 15.00 – 18.00 arasında gerçekleşecek olan etkinliğe yoğun bir katılım bekleniyor.

 

  1. OKURLARI İLE BULUŞACAK

Hemşehrimiz Halil Gülez, aynı zamanda 23 – 24 Ekim tarihlerinde ATO Congresium’da  günboyu 15. Ankara Kitap Fuarında okurları ile biraraya gelip kitaplarını imzalayacak. İmza günü 'Kurşun Gölgesi', 'Fesligiller','Yılangül' kitaplarını okurla buluşturan Fa Yayınevi tarafından düzenleniyor.

 

  1. AFİŞLERİ BAŞKENT CADDELERİNDE

Gülez, yurt genelinde satış rekorları kıran kitapları ile sık sık imza günleri ve kitap fuarlarına davet ediliyor. Halil Gülez’in afişleri başkent Ankara’nın cadde, sokak ve AVM’lerinde günler öncesinden yerini aldı./BSGMEDYA

 
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

BSGMEDYA VİDEO

 
YAZI ÜRETİM A.Ş.
ULUSAL GAZETELER
NÖBETÇİ ECZANELER