• https://www.facebook.com/bsgmedya@hotmail.com
  • https://www.twitter.com/bsgmedya@hotmail.com

KAMPANYA DESTEK ÇAĞRISI

BİR KİTAP

SER-KA ORGANİZASYON

Sahte senet yüzünden 6 aydır mağduriyet yaşayan Çorumlu iş adamı “Ben yandım, başkaları yanmasın” diyerek bir kez daha haykırdı

  1.  
  2. SAHTE SENET MAĞDURU
  3. ÇORUMLU İŞ ADAMI BİR
  4. KEZ DAHA HAYKIRDI:
  5.  ‘MAĞDURİYETİME
  6. ARTIK SON VERİN’
  7.  

 

24 Ekim 2021

Sahte senet yüzünden 6 aydır mağduriyet yaşayan Çorumlu iş adamı yaşadığı olayı,“Ben yandım, başkaları yanmasın” diyerek, kamuoyuna duyurmuş ve yetkililere bu olayın üzerine gitmeleri için çağrıda bulunmuştu.

Ancak aradan geçen 6 aya rağmen herhangi bir olumlu sonuç alınamadığı gibi iş adamının maddi kaybı bir yana dursun bu zaman zarfında harcadığı değerli vaktinin yanı sıra şimdilerde tehditlerle karşı karşıya kaldığı öğrenildi.

Çorumlu iş adamının bu güne kadar başvurmadığı yer kalmazken her türlü hukuki ve yasal işlemleri de başlatmasına rağmen zorla ve tehditle alınmış ve halen alınmakta olan ödemeleri ise devam ediyor.

İş adamı, devlet kurum ve kuruluşları ile yönetenlerin bu olaylara seyirci kalmasına, çağ atladığımız iddia edinilen bir dönemde işlemlerin sonuçlandırılmamasına ve adamın varsa her kapının açıldığı ve sorunun çözüldüğü, adamın, dayın, emmin yoksa bu işlerin çözülemediğine ise hayretler içerisinde bakıyor.

Türk adaletini sağlayan ve yönetenlerin tarafsız ve bağımsız olmadığını iddia eden Çorumlu iş adamı, sahte senet düzenleyen şebekenin elini kolunu sallaya sallaya gezdiğini, gerek Çorum’da gerekse başka ilerde birçok kişinin canını yakarak haksız şekilde zenginleşmeye devam ettiklerini söyledi.

Devletin başlıca anayasal görevinin can ve mal güvenliğini sağlamak olduğunu vurgulayan iş adamı, devletin savcısı, hakimi ve kolluk kuvvetlerinin görevini yapmadığını savundu.

Bu ülkeye hiçbir şekilde istihdam sağlamanın, katma değer sunmanın, üretmenin günah, suç ve acizlik olduğunu kendisine yapılanlardan sonra düşünmeye başladığını aktaran iş adamı, “Birçok insanın başına gelen sahte senet mağduriyeti nedeniyle haykırışlarımızı, çığlıklarımızı sahiplenmeyip buna göz yumanların umarım bir gün ailesi ve kendi başlarına gelirde bizleri daha iyi anlarlar. Bu ülkenin her ne olursa olsun bir ‘Muz Cumhuriyeti’ olmadığını düşünmekteyim” dedi. /BSGMEDYA
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

BSGMEDYA VİDEO

 
YAZI ÜRETİM A.Ş.
ULUSAL GAZETELER
NÖBETÇİ ECZANELER