• https://www.facebook.com/bsgmedya@hotmail.com
 • https://www.twitter.com/bsgmedya@hotmail.com
BSGMEDYA VİDEO

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI

YAZI ÜRETİM A.Ş.

DEVA Partisi Çorum İl Başkanı Elvan Can Çabuk, Türkiye Cumhuriyeti devletinde hukuk tanımazların yerinin olmaması gerektiğini belirterek, “Hukuksuzluklara, kabadayılıklara geçit vermeyeceğiz” dedi.

 

 1. ‘SALDIRILAR
 2. KARŞISINDA ASLA
 3. SUSMAYACAĞIZ’
 4.  
 5.  


20 Haziran 2022

DEVA Partisi Çorum İl Başkanı Elvan Can Çabuk, Türkiye Cumhuriyeti devletinde hukuk tanımazların yerinin olmaması gerektiğini belirterek, “Hukuksuzluklara, kabadayılıklara geçit vermeyeceğiz” dedi.

DEVA Partisi, Milletvekili ve Hukuk ve Adalet Politikaları Başkanı Mustafa Yeneroğlu’na yapılan çirkin saldırılara Türkiye’nin 81 ilinden eşzamanlı olarak basın açıklaması yaparak karşı çıktı.

DEVA Partisi Çorum İl Başkanı Elvan Can Çabuk, parti binasında düzenlediği basın toplantısında; “Önümüzdeki ilk seçimde hukuk namına, adalet namına ve demokrasi namına büyük bir zafer elde edeceğiz. Bizler, DEVA Partisi Çorum İl Teşkilatı olarak kararlıyız. Hukuksuzluklara, kabadayılıklara geçit vermeyeceğiz. Mücadelemizi, ülkemizde tam demokrasiyi inşa edene dek sürdüreceğiz” dedi.

 

 1.  
 2. 'HUKUKSUZLUĞA,
 3. KABADAYILIĞA
 4. ASLA GEÇİT
 5. VERMEYECEĞİZ'
 6.  

Çabuk, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Milletvekilimiz ve Hukuk ve Adalet Politikaları Başkanımız Sayın Mustafa Yeneroğlu’na yapılan çirkin saldırılara Türkiye’nin 81 ilinde güçlü bir şekilde itiraz ediyoruz.

Emniyet Genel Müdürlüğü; haksızlığı, kabadayılığı, hukuksuzluğu koruyan bir metin yayınlamıştır.

Kimin kimden cesaret aldığı ortadadır. İnsanlara parmak sallayanların arkasında kimlerin olduğu ayan beyan ortadadır.

Şunu özenle belirtmek gerekir ki; muhatabımız zor şartlarda canını dişine takarak güvenliğimizi sağlayan emniyet personeli değil, polis teşkilatımızı siyasete alet edenlerdir.

Hukuka ve kanuna uygun davranan, zor şartlarda çalışan tüm emniyet teşkilatı mensuplarına bu vesileyle teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Hukuk ve Adalet Politikaları Başkanımıza, milletvekilimize, yol arkadaşımıza yapılan saldırılar karşısında asla susmayacağız.

Türkiye Cumhuriyeti’nin hukuk tanımazların devlet katında görev yapacağı yer olmadığını biliyoruz.

Genel Başkanımızın vurguladığı gibi;

Önümüzdeki ilk seçimde hukuk namına, adalet namına ve demokrasi namına büyük bir zafer elde edeceğiz.

Bizler, DEVA Partisi Çorum İl Teşkilatı olarak kararlıyız.

Hukuksuzluklara, kabadayılıklara geçit vermeyeceğiz.

Mücadelemizi, ülkemizde tam demokrasiyi inşa edene dek sürdüreceğiz.

Sayın milletvekilimiz Yeneroğlu’nun dediği gibi; koyunları kurtlar değil çobanlar yerse, bilenlerde bunu söylemeyip susarsa iste devletin sonu o zaman gelir.”

Basın toplantısına ayrıca; DEVA Partisi Çorum Merkez İlçe Başkanı Şerafettin Ahıskalı, Çorum Kadın Çalışmaları Başkanı Zehra Benli ile İl-İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri de katıldı./BSGMEDYA

 
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

 
ULUSAL GAZETELER
NÖBETÇİ ECZANELER
BİR KİTAP