• https://www.facebook.com/bsgmedya@hotmail.com
  • https://www.twitter.com/bsgmedya@hotmail.com

BİR KİTAP

Çekimleri Çorum’da yapılan ve Feyza Aydın Kılıç’ın başrolde oynadığı “Motelde Katliam” filmi seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

  1. ‘MOTELDE KATLİAM’
  2. FİLMİ VİZYON İÇİN
  3. GÜN SAYIYOR
  4.  

  1. Haber Giriş Tarihi: 27.11.2022. 20.45
  2. Haber Güncellenme Tarihi: 27.11.2022. 20.45
  3.  

Çekimleri Çorum’da yapılan ve Feyza Aydın Kılıç’ın başrolde oynadığı “Motelde Katliam” filmi seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Yönetmenliğini Murat Kuşçu’nun yaptığı filmin yönetmen yardımcılığını yine filmin başrol oyuncusu Feyza Aydın Kılıç üstleniyor. “Motelde Katliam” filmi önümüzdeki günlerde vizyona girmesi bekleniyor.

Motelde Katliam filminin senaryosunu Feyza Aydın Kılıç ile yönetmen Murat Kuşçu birlikte yazdı. Çorum’un Uğurludağ ilçesinde çekilen filmde başlıca rollerde Aleyna Kılıç, Bülent Mert, Şevki Özcan, Murat Kuşçu gibi isimlerin yanı sıra; Zülfü Hamit Altın, Korcan Halıcı, Seçkin Kabaklı, Meri Elagöz, Hasan Çalışkan, İsmail Yılmaz, Jale Ak adlı oyuncular da yer aldı.

 

HMK yapım tarafından Çorum’un Uğurludağ ilçesinde çekilen filmde bir ailenin Çorum Hitit Üniversitesi’ni kazanan kızlarını üniversiteye yerleştirmek için Çorum’a gitmeleri ve burada kaldıkları motelde yaşadıkları sıra dışı olaylar anlatılıyor.

 

  1. ANNE VE KIZI, AYNI
  2. FİLMDE ROL ALDI

Kızıyla ilk kez bir filmde anne ve kız olarak birlikte rol aldığını ifade eden Feyza Aydın Kılıç “Güzel bir çalışmanın neticesinde sıra dışı bir gerilim ve korku filmine imza attık. İzleyenlerin büyük bir keyif alacağını düşünüyoruz. Gişede seyirciden tam not almayı hedefliyoruz. Kızımla kamera önünde olmak büyük gururdu” dedi./BSGMEDYA

 
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın