• https://www.facebook.com/bsgmedya@hotmail.com
 • https://www.twitter.com/bsgmedya@hotmail.com

Türkiye'nin Sesi Altınçağ Partisi (SES) Genel Başkanı Ayhan Bilgen Çorum basını ile kahvaltıda bir araya geldi.

 

 1. AYHAN BİLGEN:
 2. ADALETLİ YAŞAMAYI
 3. BAŞARMAK ZORUNDAYIZ
 4.  

 1.  
 2. Haber Giriş Tarihi: 28.01.2023.21.45
 3. Haber Güncellenme Tarihi: 28.01.2023.21.45

Türkiye'nin Sesi Altınçağ Partisi (SES) Genel Başkanı Ayhan Bilgen Çorum basını ile kahvaltıda bir araya geldi.

Cumartesi günü bir Cafede gerçekleştirilen kahvaltı programında; Çorum İl Başkanı Ömer Bali Okutan, Merkez İlçe Başkanı Kenan Akyıldız, Genel Merkez Yürütme Kurulu Üyesi Hasan Çıplak, Sungurlu, Osmancık, Dodurga ve Laçin İlçe Başkanları hazır bulundu.

Genel Başkanları Ayhan Bilgen’ı Çorum’da ağırlamaktan büyük bir onur duyduklarını dile getiren Genel Merkez Yürütme Kurulu Üyesi Hasan Çıplak Türkiye’nin yeni sesi olacak bir çalışma içerisinde olduklarını söyledi.

Çorum’da il ve İlçe teşkilatlarını kurduklarını belirten Çıplak, Çorum İl, Çorum İlçe, Osmancık İlçe, Dodurga, Laçin ve Sungurlu İlçelerinde teşkilatlanmayı tamamladıklarını kaydetti.

Türkiye genelinde 46 ilde teşkilatlanmayı tamamladıklarına vurgu yapan Çıplak, bununla birlikte seçime katılma yeterliliğini elde ettiklerini açıkladı.

 

 1.  
 2. BİLGEN UYARILARDA BULUNDU

Türkiye'nin Sesi Altınçağ Partisi Genel Başkanı Ayhan Bilgen yaptığı konuşmada Türkiye ve dünya da gelişen olayları değerlendirdi.

İç siyasette kamplaşma, kutuplaşma eksenin de seyretmesini doğru bulmadıklarını belirten Bilgen, siyasiler kendilerini övebilir, kendi programlarını öne çıkarabilirler, ama bunun iç kavgaya dönüşmemesi gerektiğini söyledi.

Türkiye’nin Cumhuriyet tarihinin en gergin seçimine hazırlandığını ifade eden Bilgen, “ Bizim birbirimizle yapacağımız didişme ve çekişme ile birlikte en büyük fırsatları kaçırabiliriz, hem de içeride büyük bir kan kaybedeceğimiz enerjimizi iç çekişmeler ile tüketeceğimiz bir dönemi yaşayabiliriz” dedi.

 

 1. ‘HERKES KAYBETTİKTEN
 2. SONRA HANGİ PARTİNİN
 3. KAZANDIĞININ NE
 4. ÖNEMİ OLABİLİR’
 5.  

Partilerini kurarken, hangi düşüncelerde olduklarından da bahseden Bilgen, “Türkiye’yi kim yönetirse yönetsin, seçmen tercihini kimden yana yaparsa yapsın, hangi yönde irade koyarsa koysun sonuçta bir tane Türkiye var, herkesin dedelerinin ağır bedeller ödediği bir vatan var, görüşlerimiz, inançlarımız, türkülerimiz, mezheplerimiz farklı olabilir ama bu coğrafyada birlikte yaşamayı insanca yaşamayı, eşit ve özgür yaşamayı, adaletli yaşamayı başarmak zorundayız” diye konuştu.

Siyasetin toplumun önünü açması gerektiğini savunan Bilgen, “ siyaset toplumu çözüm önerisi getirmelidir, yoksa siyaset toplumu geren, toplumu birbirleri ile vuran vuruşturan, toplumu birbirleri ile çatıştıran bir anlayışta olursa seçimi sandığı kim kazanırsa kazansın Türkiye kaybeder, Çorum’da kaybeder, Kars’ta kaybeder, İstanbul’da kaybeder, alevide kaybeder, sünnide kaybeder, Kürtte kaybeder, Türkte kaybeder. Herkes kaybettikten sonra hangi partinin kazandığının ne önemi olabilir” şeklinde konuştu.

Seçimlerde kim kazanırsa kazansın saygı gösterilmesi gerektiğini kaydeden Bilgen, Türkiye’de ki kutuplaşmayı tehlikeli gördüğünü söyledi.

Bilgen, seçimlerin demokratik bir ortamda yapılarak, kazasız ve belasız atlatılmasını umut ettiklerini ifade etti.

 1. ÇORUM’DA DOĞUM
 2. GÜNÜ SÜRPRİZİ

Basın toplantısının Türkiye'nin Sesi Altınçağ Partisi Genel Başkanı Ayhan Bilgen’in doğum gününe denk gelmesi münasebetiyle pastalı kutlama yapıldı.

Genel Başkan Bilgen programın sonuna doğru basın mensuplarının sorularını cevapladı./BSGMEDYA
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI

NÖBETÇİ ECZANELER
YAZI ÜRETİM A.Ş.
ULUSAL GAZETELER