• https://www.facebook.com/bsgmedya@hotmail.com
  • https://www.twitter.com/bsgmedya@hotmail.com

BİR KİTAP

İYİ Parti Çorum İl ve İlçe Teşkilatları, önümüzdeki aylarda yapılması beklenen genel seçimler öncesi seçim startı vererek, güçbirliği içerisinde iktidara yürüme kararı aldı.

  1.  
  2. 'MİLLETİMİZLE BİRLİKTE
  3. İKTİDARA YÜRÜYORUZ'
  4.  

  1. Haber Giriş Tarihi: 29.01.2023.13.45
  2. Haber Güncellenme Tarihi: 29.01.2023.13.45

İYİ Parti Çorum İl ve İlçe Teşkilatları, önümüzdeki aylarda yapılması beklenen genel seçimler öncesi seçim startı vererek, güçbirliği içerisinde iktidara yürüme kararı aldı.

İYİ Parti’de ilçe kongrelerinin tamamlanması, sonrasında ise il kongresinin yapılarak yeni yönetimin belirlenmesinin ardından seçim hazırlıkları da hızlandı.

İYİ Parti İl Başkanı Erkan Yıldız, ilçe başkanları ile değerlendirme toplantısı yaparak bazı kararlar aldı.

Parti binasında İl Başkanı Yıldız’ın başkanlığında düzenlenen toplantıya; Merkez İlçe Başkanı Av. Orhan Odabaş, bazı İl Yönetim Kurulu Üyeleri ile ilçe başkanları katıldı.

Toplantıda parti çalışmaları, seçim hazırlıkları, sandık güvenliği ve bundan sonra izlenmesi gereken yol değerlendirilerek seçim startı verildi.

İl Başkanı Erkan Yıldız, “İYİ Parti milletimizi yönetmeye geliyor. Az kaldı. “Yeter söz milletindir” diyeceğiz. Bu harami düzeni milletimizle birlikte sandıkta değiştireceğiz. İYİ Parti, Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluş değerlerinin; gelecek hayallerinin, kadim devlet emanetinin emin elidir! Devletimizin sırtında kambur, milletimizin ayağında diken, ülkemizin önünde engel olan iktidarın karşısında; Türkiye çözümsüz değil. Atatürk'ümüzden aldığımız ilhamla, Cumhuriyet değerlerimizden aldığımız feyzle, milletimizin kutlu iradesinden aldığımız güçle biz varız” dedi. /BSGMEDYA
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın