• https://www.facebook.com/bsgmedya@hotmail.com
 • https://www.twitter.com/bsgmedya@hotmail.com

Eğitim Sen Çorum Şube Eğitim Sekreteri Soner Doğan, etkinliklerin 2 Haziran Cuma günü “Dikkat Yalan Çıkabilir” isimli tiyatro oyunu ile başlayacağını bildirdi  

 1. EĞİTİM SEN
 2. ‘KÜLTÜR SANAT
 3. GÜNLERİ’ BAŞLIYOR
 4.  

 1. 1 Haziran 2023

Eğitim Sen Çorum Şubesi tarafından organize edilen kültür ve sanat günleri başlıyor.

Eğitim Sen Şube Eğitim Sekreteri Soner Doğan, konuya ilişkin yaptığı açıklamada; etkinliklerin 2 Haziran 2023 Cuma günü “Dikkat Yalan Çıkabilir” isimli tiyatro oyunu ile başlayacağını bildirdi.

 

 

Soner Doğan, etkinliklere ilişkin yaptığı açıklamasında şunları kaydetti: “Türkiye’ nin aydınlık yüzü”olan Eğitim Sen, yıllardır vermiş olduğu sendikal haklar ve özgürlükler mücadelesiyle üyelerinin özlük ve mali haklarını koruyarak yoluna devam ederken aynı zamanda hem çocuklarımızın laik, bilimsel, kamusal eğitim hakkı, hem de toplumun demokratik, kültürel ve sosyal gelişimi alanında da çalışmalar yürüterek bugünlere gelmiştir. İşte bu yüzden Eğitim Sen her zaman bir sendikadan daha fazlası olmuştur.

Eğitim Sen, başka bir eğitim, başka bir yaşamın mümkün olduğunu sanatsal ve kültürel faaliyetlerle de göstermeye devam ediyor. Her yıl geleneksel olarak sürdüğümüz kültür sanat etkinliklerimiz de bunlara en güzel örnektir.

 

 1. 2-3 HAZİRAN’DA
 2. ‘DİKKAT YALAN
 3. ÇIKABİLİR’
 4.  

Eğitim Sen Kültür Sanat Günlerimiz 2 Haziran Cuma günü “Dikkat Yalan Çıkabilir” isimli tiyatro oyunu ile başlıyor. Sendikamız üyelerinden oluşan tiyatro topluluğumuzun sahneye koyduğu  “Dikkat Yalan Çıkabilir!” isimli oyun 2-3 Haziran günlerinde Devlet Tiyatro Salonunda seyirci ile buluşacak.

Doğuş Aslan'ın yazdığı, Sendika Üyemiz Tuncay Solmaz'ın düzenlemesini ve yönetmenliğini yaptığı, afiş tasarımını sendika dostumuz Deniz Dokgöz'ün hazırladığı komedi oyununda yine üyelerimiz Sezgin Kundukan, Serkan Erden, Satı Reyhan Topal Atak, Kenan Sırma, Egemen Ulusoy, Fatma Çan, Dilber Dağdeviren, Özgür Akça ve İsmail Şahin'i farklı bir o kadar da komik performanslarıyla izleyeceğiz.

 

 1.  
 2. 10-11 HAZİRAN’DA KONSER

Eğitim Sen Müzik Topluluğumuz’un konseri ise 10-11 Haziran 2023 tarihlerinde Devlet Tiyatro Salonunda yapılacak. Sendikamız üyesi Aslı Uçar, Ayten Atay, Cansu Hardal, Can Hasar, Hilal Aydın, Kenan Sırma, Mesut Koçak, Onur Özgür, Özlem Ceyhuni, Özgür Kılıç, Pınar Erol, Reyhan Topal Atak, Rıza Aydın, Seda Helvacı, Serkan İşçi, Yeter Şahin, Zeynel Demir, Cevahir Sarıkaya ve Onur Yiğit arkadaşlarımızın aylarca süren emekleriyle hazırladıkları Anadolu insanının acılarını, sevdalarını, özlemlerini, umutlarını, isyanını, ağıtlarını dizelere, nağmelere döktüğü  buram buram Türkiye, sevda, barış, kardeşlik kokan birbirinden güzel türküleri konserimizde müzikseverlerle buluşturacaklar.

Bizler eşit, özgür, demokratik bir Türkiye umudumuzu asla yitirmeden türkülerimizi güzel ve güneşli günler için söylemeye, her şeyin çok güzel olacağı inancıyla bir arada olmaya devam edeceğiz.

2- 3 Haziran ve 10-11 Haziran 2023 günlerinde yapacağımız Kültür Sanat günlerine tüm Çorum halkını, sanat dostlarını ve öğrencilerimizi bekliyoruz.’/BSGMEDYA
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI