• https://www.facebook.com/bsgmedya@hotmail.com
  • https://www.twitter.com/bsgmedya@hotmail.com

Türkiye'nin dört bir yanında heyecanla beklenen, Çorum'un gururu olan o film sonunda izleyiciyle buluştu.

 

  1. ÇORUM'UN GURUR FİLMİ
  2. 'HERKES YAPAMAZ 3'
  3. YAYINLANDI!
  4.  

  1. 26 Ekim 2023

Türkiye'nin dört bir yanında heyecanla beklenen, Çorum'un gururu olan o film sonunda izleyiciyle buluştu. Çorum'un özgün imajını tüm Türkiye'ye duyuran, bugüne dek yapılmış en etkileyici tanıtımlardan biri olan "Çorumlunun Yaptığını Herkes Yapamaz" kısa film projesinin üçüncüsü ve final bölümü “Herkes Yapamaz 3” yayınlandı.

Türkiye'nin dört bir yanında büyük bir merakla beklenen “Çorumlunun Yaptığını Herkes Yapamaz” filmi tüm ihtişamıyla izleyicilerle buluştu.

Çorum’la ilgili bugüne kadar yapılan en büyük tanıtımların başında gelen ve şehrin ülke genelindeki imajına olumlu yönde katkı yapan “Çorumlunun Yaptığını Herkes Yapamaz” kısa film projesi hayata geçirildi.

Ankara'da 1. Meclis'te çekilen "Herkes Yapamaz -3" tüm sosyal medya platformlarında yayında!

Cumhuriyetimizin 100. yılına özel çekilen ve 4 milyon lira bütçeli "Herkes Yapamaz-3" adlı kısa filmin yönetmenliğini Umut Sarıboğa yaparken, filmde Gazi Mustafa Kemal Atatürk rolünü ünlü oyuncu Sinan Tuzcu, TBMM Başkan Vekili ve Çorum Mebusu Abdullah İsmet Eker rolünü ise Bülent Alkış üstleniyor.

Cumhuriyetin ilan edildiği 1. Meclis Binası’nda çekilen ve ünlü oyuncuların rol aldığı film, Cumhuriyetin 100’üncü yılı dolayısıyla bugün saat 19.19’da ülke genelinde yayınlandı./BSGMEDYA
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI

NÖBETÇİ ECZANELER
YAZI ÜRETİM A.Ş.
ULUSAL GAZETELER