• https://www.facebook.com/bsgmedya@hotmail.com
  • https://www.twitter.com/bsgmedya@hotmail.com
ÇORUM GAZETECİLER CEMİYETİ 38 YAŞINDA

ÇORUM GAZETECİLER CEMİYETİ 38 YAŞINDA

 ÇGC, BİR ÇOK ÖNEMLİ ÇALIŞMAYA İMZA ATTI

6 Kasım 1986 tarihinde kurulan Çorum Gazeteciler Cemiyeti bir yılı daha geride bırakarak 38 yaşına girdi.

Geçen 37 yıl içerisinde Çorum Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığını üstlenen Kurucu Başkan İlhami Ilıman başta olmak üzere merhum Azmi Öztürk, Özgür Kolukısa ve Mehmet Yolyapar ifa ederken, mevcut başkan Şevket Erzen ise görevini başarı ile yürütüyor.

 MEVCUT YÖNETİM KURULU

Öte yandan 26 Şubat 2022 tarihinde toplanan  Çorum Gazeteciler Cemiyeti olağan genel kurulunda Şevket Erzen başkanlığında oluşan mevcut yönetim kurulu ise Bülent Özkaleli, Sadık Örgel, Bilal Çevrim, Nihat Karalar, Mustafa Külcü, Ali Özdemir, Mustafa Burak Yalçın ve Taner Şimşek’ten oluşuyor.

 'YOLYAPAR' ONURSAL BAŞKAN

Daha önce 16 yıl başkanlık görevini yürüten Mehmet Yolyapar ise Çorum Gazeteciler Cemiyeti Onursal Başkanlığı görevini yürütüyor.

 6 Kasım 1986 tarihinde İlhami Ilıman başkanlığında kurulan Çorum Gazeteciler Cemiyeti kurucuları arasında Mustafa Aymergen, Özcan Özdoğan, Nihat Karalar, S.Tekin Başkaya, Özgür Kolukısa ve Bahri Baş yer alıyor.

TÜRKİYE GAZETECİLER KONFEDERASYONU VE KARADENİZ GAZETECİLER FEDERASYONU KURUCUSU

Aynı zamanda Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu ile Karadeniz Gazeteciler Federasyonu’nun kurucuları arasında yer alan Çorum Gazeteciler Cemiyeti, geçen 37 yıl içerisinde basının içinde bulunduğu sorunların çözümü noktasında birçok başarılı çalışmaya imza attı.

BSGMEDYA olarak Çorum Gazeteciler Cemiyeti’nin 38. kuruluş yıl dönümünü kutlarız.

  
3619 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI